Sunday, 4 August 2013

95 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę„11 listopada 2013 roku przypada 95 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. My, Polacy, pragniemy ten dzień świąteczny i uroczysty przeżyć godnie w spokoju i radości. Dlatego zwracamy się do organizatorów Szczytu Klimatycznego, w tym do rządu p. Tuska o odwołanie tego Szczytu i zorganizowanie go w innym terminie”.

            Doprawdy trudno mi zrozumieć, dlaczego nasze media i nasi ludzi rozpisują się nad tym, jakie to zagrożenie, jaka to prowokacja ze strony rządu p. Tuska, zamiast przystąpić natychmiast do żądania przełożenia tego Szczytu na inny termin.  
Apeluję do wszystkich organizacji, stowarzyszeń, klubów i partii politycznych, aby wystąpiły natychmiast z apelami, żądaniami, prośbami do odpowiednich instytucji i organizacji, żeby przenieść ten Szczyt na inny termin. Dla rządu p. Tuska rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości nie ma większego znaczenia. Ale dla narodu polskiego jest to wielkie święto i dlatego chcemy je przeżyć bez żadnych zakłóceń.
Apeluję również do organizacji polonijnych w różnych krajach świata, aby wystąpiły z prośbą, czy apelem do rządów tych krajów na obszarze, których działają, aby nie brały udziału w Szczycie klimatycznym w tym terminie a zaproponowały, czy zażądały od rządu p. Tuska, czy od innych instytucji odpowiedzialnych za organizację tego Szczytu, żeby przeniesiono go na inny termin.
O to prosi naród polski, nie rząd p. Tuska, bo rząd p. Tuska i od dawna nie reprezentuje interesów i ideałów, którym wierny jest naród polski.  

No comments:

Post a Comment