Tuesday, 20 August 2013

Apel w sprawie boreliozy

Zamieszczam apel, który można znaleźć na www.pocztazdrowia.pl.

Dodam przy okazji, że kończę redakcję mojego kolejnego e-booka, w którym sporo miejsca poświęcone jest właśnie boreliozie.

kleszcz 

Występowanie boreliozy na świecie

 

Moja serdeczna prośba do Ciebie

Setki tysięcy Polaków chorują na boreliozę, nie wiedząc o tym. Cierpią, ponieważ występują u nich różnego rodzaju objawy tej choroby, m.in. różnorakie bóle, zmęczenie, depresja, zaburzenia neurologiczne i choroby autoimmunologiczne (pełniejszą listę znajdziesz tutaj), których lekarze nie potrafią - ze względu na brak właściwej diagnozy - wyleczyć.
Być może dotyczy to też Ciebie albo kogoś z Twoich bliskich...
Polska służba zdrowia zdaje się jednak nie dostrzegać problemu. Pacjenci odsyłani są od lekarza do lekarza, poddawani wielu nieskutecznym a kosztownym badaniom, często również szkodliwym kuracjom, aby w końcu usłyszeć, że „problem tkwi w głowie” i powinni zacząć przyjmować leki antydepresyjne lub poddać się psychoterapii.
Nie można przechodzić obok tego obojętnie.
Dlatego bardzo Cię proszę, wesprzyj swoim podpisem petycję Instytutu Ochrony Zdrowia Naturalnego skierowaną do Ministra Zdrowia oraz Premiera. Wymienionych w niej jest szereg prostych rozwiązań, których wprowadzenie mogłoby przyczynić się do lepszego wykrywania boreliozy i leczenia dotkniętych nią osób.
Przekaż, proszę, też link do tej petycji (http://iozn.pl/podpisz-petycje-w-sprawie-boreliozy) swoim znajomym i rodzinie. Potrzebujemy naprawdę wielu podpisów, aby nas głos został usłyszany. Wierzę jednak, że w ten sposób pomożemy uratować zdrowie wielu osób!
Dziękuję Ci bardzo za pomoc!
Jean-Marc Dupuis

No comments:

Post a comment