Tuesday, 20 September 2016

Decydująca faza walki o życie - Sejm rozpatrzy projekt Stop Aborcji


zdjecie
Szanowni Państwo,
w najbliższy czwartek Sejm wreszcie rozpocznie pracę nad projektem ustawy gwarantującej pełną ochronę życia wszystkim dzieciom. Inicjatywę „Stop Aborcji” poparło blisko pół miliona Polaków, którzy jasno pokazali, że chcą, by najsłabsi byli wreszcie w pełni chronieni przez prawo.
Będę miała ogromny zaszczyt przedstawić projekt podczas najbliższego posiedzenia Sejmu i reprezentować głos wszystkich, którzy poparli Inicjatywę i wspierają Instytut.
O wielkiej doniosłości tego projektu najlepiej świadczą medialne ataki, jakie przeciwnicy życia wymierzyli ostatnio w Ordo Iuris. Lewicowe media zaroiły się od insynuacji, zaś feministki urządzały wręcz seanse nienawiści wymierzone w naszą działalność. Ataki te utwierdzają nas w przekonaniu, że dobrze służymy obronie życia najsłabszych.

Wykonaliśmy kawał solidnej roboty

Projekt ustawy napisany przez ekspertów Ordo Iuris został bardzo wysoko oceniony przez prawników, lekarzy oraz szerokie grono obrońców życia. Nawet nasi oponenci niejednokrotnie przyznawali, że zaproponowane regulacje są najlepiej przygotowaną propozycją legislacyjną, spośród wszystkich dotychczas przedstawionych. Dlatego liczymy, że w przypadku skierowania projektu do dalszych prac parlamentarnych po pierwszym czytaniu, obronimy nasz projekt w komisjach sejmowych.
Nie będzie to jednak łatwe, bowiem czeka nas obrona projektu nie tylko przed feministkami. Również niektóre wpływowe organizacje pro-life, z ogromną energią zwalczają nasz projekt. Konsekwentną ochronę dziecka i likwidację stalinowskiej automatycznej bezkarności matki, przedstawiają jako działanie wrogie kobietom. Nie rozumiemy tej postawy, jednak liczymy, że ten nielogiczny podział, który się dokonał, nie przeszkodzi wprowadzeniu pełnej ochrony życia najsłabszych.

Przed nami decydująca batalia

Oznacza to jednak, że wchodzimy w okres najgorętszej fazy walki o życie! Będziemy musieli zaangażować wszystkie siły i ogromną część naszych środków, w przygotowanie profesjonalnych materiałów informacyjnych, publicystycznych, multimediów, by przekonać decydentów do zaproponowanych zmian. Bardzo liczymy na Pana pomoc, bo tylko dzięki niej, podołamy temu wyzwaniu.
Dlatego zwracam się do Pana/Pani z prośbą o przekazanie 25 zł, 50 zł, 100 zł lub dowolnej innej kwoty jaką uzna Pan/Pani za stosowną, aby przeprowadzić profesjonalną kampanię informacyjną i przekonać posłów do bezkompromisowego głosowania za życiem.
Numer konta: 32 1160 2202 0000 0002 4778 1296
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa
Rachunek bankowy dla darowizn w USD: PL 92 1160 2202 0000 0002 5104 0774
Rachunek bankowy dla darowizn w EUR: PL 86 1160 2202 0000 0002 5104 0591
Bank Millennium S.A, BIC: BIGBPLPW
transferuj
paypal
Głęboko wierzę, że dzięki zaangażowaniu naszych Darczyńców, już niedługo życie każdego dziecka w Polsce będzie objęte pełną ochroną prawną. Bardzo też proszę o modlitwę w tej intencji.
Z wyrazami szacunku,
podpis


Facebook Twitter

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa
(22) 404 38 50
www.ordoiuris.pl

No comments:

Post a comment