Wednesday, 5 October 2016

Apel w obronie życia

Mamy czas tylko do czwartku rano
Drogi Przyjacielu!
Piszemy do Ciebie właśnie teraz, bo potrzebujemy pilnie Twojej pomocy. Mamy bardzo mało czasu...
W czwartek rano nasz projekt ustawy chroniący bezwarunkowo życie od poczęcia może zostać odrzucony przez Sejm!
Posłowie PiS przestraszeni poniedziałkowym „czarnym protestem” przed kilkoma godzinami przyjęli wniosek Komisji Sprawiedliwości o odrzucenie całego projektu i tym samym zmielenie blisko pół miliona głosów zebranych w ramach inicjatywy obywatelskiej.
Zrobili to wbrew samym sobie – w pierwszym czytaniu za projektem głosowało 267 posłów, w tym cały klub PiS (posiadający większość głosów w całym parlamencie). Ci sami posłowie teraz wnioskują do Sejmu o odrzucenie całej inicjatywy obywatelskiej!
UWAGA! Blok głosowań startuje w czwartek po godzinie 9:00!
JAK MOŻESZ SZYBKO POMÓC?
Po pierwsze: Kliknij w link, aby podpisać i wysłać apel. Nie pozwól, aby posłowie ugięli się pod naporem presji proaborcyjnego lobby. Podpisz swój protest do liderów PiS! Pokażmy im, że większość społeczeństwa chce wprowadzenia ustawy w pełni chroniącej życie.
Po drugie: PODAJ DALEJ. Wstaw informację o proteście na swojej tablicy Facebook, Twitter, Wykop, bądź na jakimkolwiek innym portalu. Niech wszyscy, którzy bronią życia dowiedzą się o proteście.
Działając razem możemy zmienić bieg wydarzeń i zatrzymać mordowanie niewinnych!!!
Czasu zostało niewiele. Posłowie w strachu przed poniedziałkową manifestacją proaborcyjnego lobby, próbują pod osłoną nocy odrzucić ustawę gwarantującą życie każdemu człowiekowi.
Czy wiesz, że znana aktorka Maja Bohosiewicz, przeczytawszy projekt „Stop aborcji”, wycofała się z „czarnego protestu”? „Wciskają ludziom ciemnotę” – tak napisała na Facebooku o feministkach organizujących poniedziałkową hucpę.
Politycy PiS są o krok od ulegnięcia presji skrajnej lewicy, domagającej się „prawa” do nieskrępowanego zabijania nienarodzonych.
A przecież Polacy w większości domagają się czegoś zgoła innego! W sondażach większość ankietowanych popiera inicjatywę „Stop aborcji”.
Posłowie zapomnieli, że pod naszym projektem podpisało się blisko pół miliona osób – organizacje feministyczne nigdy nie miały za sobą takiego poparcia.
Przypomnijmy posłom, że każdego roku podczas Marszów Dla Życia i Rodziny, odbywających się w ponad 140 miastach Polski, bierze udział od 150 do 200 tysięcy obywateli. Te liczby mówią same za siebie.
Nie pozwólmy, aby hałaśliwa grupka, finansowana spoza kraju i szeroko promowana w ostatnich dniach przez mainstreamowe media, wpływała na życie obywateli naszego państwa!
Czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce!
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Zespół Protestuj.pl

No comments:

Post a comment