Wednesday, 19 October 2016

Jeszcze raz o polonizacji systemu zdrowia, lub O Polskim Systemie ZdrowiaJest to komentarz do informacji o nowej książce Białego Kruka p.t. „Repolonizacja Polski”.

Z Bożą pomocą
prawdą, dobrem, pięknem,
mądrością i odwagą,
można pokonać każde zło

Nie będzie repolonizacji Polski, jeżeli Kościół katolicki nie wesprze narodu. Naród zapomniał o Bogu a Kościół zapomniał o narodzie. Narodowi oprócz wodzów politycznych potrzebni są wodzowie ducha. A tych dzisiaj w Polsce brak.
Gołym okiem już widać, że w dziale kultury znaleźli się ludzie, którzy nie potrafią dokonać zmian, nie potrafią dokonać repolonizacji. A mimo to nikt ich nie zamierza wymienić na prawdziwych patriotów prawdziwych ekspertów. Ani p. min. Gliński, ani p. Czabański, ani p. Lichocka, ani p. Kurski nie powinni dłużej zasiadać na swoich fotelach.
Jest jeszcze jeden dział naszego życia, który wymaga i to bardzo, może nie repolonizacji, ale po prostu polonizacji. Tym działem jest tzw. system zdrowia.
W wielu krajach świata tym systemem zawiaduje mafia medyczno-farmaceutyczna. W Polsce niestety też. Nie rozumie tego w ogóle p. min. Radziwiłł, zresztą nie tylko on.
Polska może być przykładem dla świata, jak zorganizować system zdrowia, który będzie się troszczył o zdrowie społeczeństwa a nie o zdrowie mafii medyczno-farmaceutycznej. Wystarczy zakazać produkcji antypożywienia, czyli ‘pożywienia’, które niszczy zdrowie, wszelkich genetycznych modyfikacji. A także dać ludziom do picia zdrową wodę a nie truciznę, zdrowe miejsca pracy i wypoczynku. Zdrowe mieszkania. Itd., itp.
Wtedy ludzie będą zdrowsi i szczęśliwsi. Znikną kolejki do lekarzy. Zmniejszy się produkcja medykamentów zwanych ciągle lekarstwami. Od tych ‘lekarstw’ często ludzie chorują i umierają, a my ciągle godzimy się tę zbrodnię nazywać efektami ubocznymi. Znikną kolejki do lekarzy, specjalistów od różnych chorób, a pojawią się kolejki do lekarzy, specjalistów od zdrowia, o ile tylko taka specjalność pojawi się wreszcie w uczelniach medycznych w całej Polsce.
Zmniejszą się wtedy wydatki na choroby a wzrosną, co daj Boże, wydatki na zdrowie. Dzisiaj z tzw. systemu zdrowia mogą korzystać jedynie ludzie chorzy. A powinno być tak, aby z systemu zdrowia korzystali przede wszystkim ludzie jeszcze zdrowi, i oczywiście ludzie już chorzy, bo o nich prawdziwy zdrowy system zdrowia też nie może zapomnieć.
Polska jest zdolna dokonać takich zmian, tylko muszą się znaleźć ludzie, którzy rozumieją aktualną niewolę mafii medyczno-farmaceutycznej i potrafią nas z niej wyzwolić. I tym samym wskazać innym narodom wyzwolenie z tej niewoli.

No comments:

Post a comment