Monday, 28 November 2016

„Dom wariatów”. Toczy się propagandowa wojna, która przesądzi o być albo nie być rządu PiS i pozycji Polski na arenie międzynarodowejMój komentarz:
No wreszcie jakiś roztropny głos o tym, co się dzieje w jednym z najważniejszych działów naszego społecznego życia ‘zarządzanym’ przez p. prof. Glińskiego.
Dodam od razu, że nie zgadzam się z puentą p. Piotra Cywińskiego, cytuję - Jeśli PiS chce sam siebie odsunąć od władzy, to: voilà! PiS jest naszą jedyną nadzieją na uratowanie i odbudowanie Polski naszych marzeń. Więc, to, co nam pozostało, to wspierać, ale tylko jego prawidłowe i roztropne poczynania, i krytykować wszelkie błędy i głupoty.
Media, media patriotyczne, nie publiczne i nie narodowe, to jedna z największych sił, które mogą wspierać lub niszczyć wszelkie dobro w Polsce. Dlatego tym działem muszą się zająć wybitni eksperci i patrioci polscy. Trzeba jak najszybciej podziękować i p. prof. Glińskiemu, i p. Czabańskiemu, i p. Lichockiej i p. Kurskiemu za dotychczasową ‘służbę’, nie wiem, czy PiS-owi, czy Polsce, i wprowadzić na ich miejsce ludzi, którzy zrobią porządek w mediach, dla dobra Polski i Polaków.
Nam Polakom nie może chodzić ani o PiS, ani o żadną inną partię polityczną. Mam chodzi tylko o dobro Polski i Polaków.
Oprócz mediów takim działem równie ważnym jest edukacja narodowa i system zdrowia.
Tutaj również dzieje się źle. I wcale nie chodzi mi o to, żeby nie likwidować gimnazjów, czy nie troszczyć się o pieniądze, np. dla nauczyciele. Wszelkie zaniedbania, opóźnienia, czy błędy niszczą rocznik po roczniku kolejne zastępy młodych Polek i Polaków. Dla mnie p. min. Zalewska kompromituje się wystarczająco tym, kiedy mówi i to z wielkim znawstwem i entuzjazmem, że wprowadzić do szkół polskich od pierwszych klas … grę w szachy, czy programowanie komputerów.
Tym działem również muszą zająć się najwybitniejsi polscy eksperci i patrioci, a nie PiS-owscy entuzjaści. Jeśli brakuje p. Kaczyńskiemu ekspertów wśród popleczników PiS-u, to jest jeszcze ponad połowa narodu, która nie brała udziału w wyborach, czy nie popierała PiS-u, ale na pewno ma w swoim gronie odpowiednich kandydatów, którzy mogą i powinni wymienić nieudaczników PiS-owych.
Powtarzam raz jeszcze nie PiS tylko Polska jest najważniejsza!
Trzeci obszar strategicznie ważny dla dobra Polski i Polaków, to system zdrowia.
Tutaj pewnie całe ministerstwo zdrowia kwalifikuje się do wymiany. Istniejący system ‘zdrowia’ (zauważ ten cudzysłów) opanowany już został dość skutecznie przez mafię medyczno-farmaceutyczną. Wystarczy tylko popatrzeć, co się wyprawia w Polsce, jeśli chodzi o tzw. szczepienia, szczepienia obowiązkowe i … bezpłatne.
Od prawie 30-tu lat mieszkam w Kanadzie i obserwuję dość dokładnie, co się tutaj dzieje, i co się dzieje w Polsce.
Krótko, troska o zdrowie jest i musi być ważniejsza od troski o choroby. Nie darmowe lekarstwa dla seniorów są najważniejsze, lecz zdrowe naturalne pożywienie dla matki, dla dziecka i dla każdego Polaka, także dla seniora. Rząd powinien zakazać produkcji wszelkiego antypożywienia, które szkodzi zdrowiu. Jeśli z kranów będzie płynąć czysta zdrowa woda, a nie trująca ciecz. Jeśli mleko będzie wprost od krowy, a nie z fabryki, itd. itp., to nie tylko zmniejszą się kolejki do lekarzy specjalistów od chorób, ale zmniejszy się również zapotrzebowanie na tzw. lekarstwa, które często poprzez tzw. efekty uboczne generują nowe schorzenia.
Jeśli brakuje w Polsce bojowników o zdrowy naturalny system zdrowia, o naturalną medycynę, to bardzo proszę skorzystać z pomocy, wybitnego specjalisty medycyny środowiskowej i wielkiego bojownika z medyczno-farmaceutyczną mafią zagnieżdżoną w Kanadzie, p. dr. Józefa Kropa, ucznia p. prof. Juliana Aleksandrowicza z Krakowa.
Nie mamy czasu do stracenia. Nie brakuje nam specjalistów w każdej dziedzinie naszego życia, prawdziwych specjalistów i patriotów, korzystajmy z ich służby dla dobra Polski i Polaków. A wtedy również i PiS na tym skorzysta.
Dlaczego, wręcz ignorowany jest p. Janusz Szewczak, który od wielu lat wskazuje na zło, które zagnieździło się w Polsce i zarazem wskazuje metody walki z tym złem? Dlaczego tacy ludzie są ignorowani w Polsce?

No comments:

Post a comment