Monday, 28 November 2016

P. prof. Andrzej Nowak w Klubie Ronina - Światowa Wojna Domowa

Mój komentarz:
Po wysłuchaniu tych obydwu rozważań jedno jest pewne – nie możemy dłużej biernie przyglądać się temu, co się dzieje w Polsce i z Polską. Musimy aktywnie włączyć się do walki dobra ze złem.
Każdy z nas i cały naród modli się nieustannie do naszego Króla i Pana, Jezusa Chrystusa i do Jego Matki, a naszej Królowej Pani Jasnogórskiej, pośredniczki łask wszelkich, aby czerpać stąd światło, nadzieję i siłę do walki dobra ze złem w Ojczyźnie naszej.
Zob. Litania narodu polskiego i Modlitwa w intencji Ojczyzny, Sł. B. ks. Stefana kardynała Wyszyńskiego - http://www.eczyzo.com/p/modlmy-sie.html.
I jeszcze jedna uwaga.
Słucham i czytam p. prof. Andrzeja Nowaka od lat. I ośmielam się jasno i wyraźnie podkreślić, że 

P. prof. Andrzej Nowak, to nie jest tylko historyk, to jest myśliciel. Powiem więcej. To jest najwybitniejszy współczesny polski myśliciel. Bo, jak nie on, to kto?

1 comment:

  1. Emanuel zjadł wszystkie owoce z Drzewa Wiadomości Dobrego i Złego,bo tak łatwo przychodzi mu odróżnienie dobrego od złego. Czas znaleźć dobrego specjalistę, przy okazji można bo polecić Antkowi Macierewiczowi ,Krysi Pawłowicz i dr Oko ,jeśli jest też seksuologiem.

    ReplyDelete