Monday, 14 November 2016

Wszelkie dobro, ale i wszelkie zło, jeszcze ciągle przed nami.Upłynął już rok działalności naszych nowych władz w Polsce. Nie ma co się wychwalać, lepiej, gdy wychwalają nas inni. Nie ma co się porównywać z poprzednimi władcami, lepiej porównywać się z lepszymi, np. z Węgrami.
W moim rozumieniu trzy zadania są najważniejsze:
- patriotyczne media
- patriotyczna edukacja
- zdrowy naturalny system zdrowia.
Tych trzech obszarów nie dotknęła jeszcze na szczęście w pełni dobra zmiana. Jeszcze można zbudować i patriotyczne media, bez p. Kurskiego, Glińskiego i kilku innych osób.
Jeszcze można zbudować i patriotyczną szkołę polską, o ile zaangażują się w to prawdziwi eksperci od edukacji.
Jeszcze można wyzwolić istniejący ‘system zdrowia’ z niewoli medyczno-farmaceutycznej mafii, o ile zaangażują się w to eksperci, np. p. dr Józef Krop z Kanady.
Widać już, że obecna ekipa ‘fachowców’ zatrudniona w tych działach przez nowe władze nie osiągnie tych wielkich i ważnych celów. Dlatego musi powstać wielka społeczna obywatelska presja, aby w ramach dobrej zmiany powstała rychło lepsza wymiana, obecnych ‘fachowców’ na prawdziwych ekspertów. Inaczej Polska nie podniesie się z tego dołka w jakim ją zostawili złoczyńcy, złodzieje i zdrajcy spod znaku PO, PSL, czy SLD.
PiS miał co najmniej 8 lat na przygotowanie wszelkich zmian w naszym życiu. A przede wszystkim tych najważniejszych w najważniejszych dziedzinach, jak media, edukacja, zdrowie. Dzisiaj nie mamy już czasu do stracenia. Trzeba zaprosić do współpracy do odbudowy Polski najlepszych z najlepszych, zarówno w z kraju, jak i spoza kraju. I pod kontrolą całego narodu oraz z jego udziałem zabrać się do ratowania Polski.

No comments:

Post a comment