Thursday, 22 December 2016

Czy warto, czy należy, czy trzeba…?

Jedynym lekarstwem na zło,
jest dobro.
            – Czy można rozmawiać ze ślepym o kolorach, o malarstwie?
            – Owszem, można, ale jedynie o malarstwie abstrakcyjnym.
            Ci złodzieje, zdrajcy i złoczyńcy przez 8 lat wyniszczali Polskę i Polaków.
            A, co robią dzisiaj?
            Po pierwsze, wcale nie czują się winni czegokolwiek. Żaden z nich nawet nie pomyślał, żeby przeprosić naród za swoje czyny i za czyny swoich partyjnych towarzyszy. Żaden nie wycofał się ze wstydem z dalszej działalności politycznej, nie uciekł za granicę; z wyjątkiem kilku, co schowali się pod parasol UE i chyba dwóch udało się do Ukrainy.
            Po drugie, nie potrafią, a nawet nie myślą o tym, żeby uszanować Polskę, naród polski i praworządnie wybrane władze.
            Mało tego nadal niszczą Polskę, szkalują poza granicami kraju i tam szukają wsparcia, aby zahamować odbudowę i rozwój Polski. Nie biorą udziału ani w odbudowie, ani w rozwoju Polski.
            A ponadto, bo może tego nie było tak wyraźnie widać wtedy, gdy rządzili się w Polsce, są to ludzie miernoty, ciemnoty, chamstwo, arogancja, brak elementarnej kultury, odrobiny uczciwości, i to od najwyższych wodzów aż do końca.
            Gamonie i warchoły. A przede wszystkim – antypolacy, wrogowie Polski! Oni sobie kpią z Polaków, począwszy od p. prezydenta Andrzeja Dudy, p. premier Beaty Szydło aż do ostatniego Polaka. Bo przecież, gdyby było inaczej, gdyby to byli nawet tylko tzw. porządni ludzie, Polacy, to włączyliby się do odbudowy i rozwoju Polski.
Poprzez dobro a nie poprzez zło można tylko zasłużyć się Polsce i Polakom.
            Te partie, jak PO, PSL i SLD za swoją antypolską działalność wtedy i dzisiaj, powinny być zdelegalizowane. A tymczasem wiele jawnie antypolskich partii jest jeszcze dzisiaj finansowane z naszych podatków?
            Członkom i poplecznikom tych partii prawy Polak, patriota, nie powinien podawać ręki. To po prostu nie są już Polacy, to po prostu są wrogowie Polski i Polaków.
            Wrogowi owszem można przebaczyć, ale pod pewnymi tylko warunkami.
            Czy ci ludzie spełniają chociażby jeden z tych warunków?

            Czy p. Jarosław Kaczyński tego nie widzi, nie rozumie?

No comments:

Post a comment