Friday, 16 December 2016

Na co Wy czekacie?

Z Bożą pomocą,
prawdą, dobrem, pięknem,
mądrością i odwagą
można pokonać każde zło
i zbudować Wielkie Dobro,
Wspaniałą i Silną Polskę!

Wybraliśmy Was w uczciwych wyborach. Przekazaliśmy Wam pełnię władzy w państwie. A Wasze zachowanie wskazuje, że albo tej władzy nie potraficie należycie pełnić, albo się czegoś boicie, albo ….?
            Popatrzmy teraz na tych ludzi, którzy sieją dzisiaj zamęt w państwie. Są to ludzie mizerni, to najdelikatniejsze określenie. Moim zdaniem są to ludzie podli, wrogowie Polski i Polaków, antypolacy. Określam ich jeszcze dodatkowo, jako złoczyńców, zdrajców i złodziei. Ale, może się mylę?

            Pomyślmy, więc inaczej. Może ci ludzie przez ostatnie 8 lat wspaniale rządzili w Polsce. Prowadzili Polskę i Polaków od sukcesu do sukcesu. Może Polacy w większości byli z ich rządów zadowoleni. Może Polacy byli szczęśliwi pod wieloma względami. Może Polska za ich rządów kwitła i cieszyła się wspaniałą opinią wśród innych narodów Europy, wśród państw należących do Unii Europejskiej. Może???
I nagle stało się coś dziwnego, nieprawdopodobnego. Ci polscy patrioci, wybitni ludzie, eksperci w każdej dziedzinie nagle przegrywają wybory i do Sejmu i do Senatu, a nawet wybory prezydenckie, chociaż Polacy uwielbiali i szanowali swojego poprzedniego prezydenta.
Gdyby to była prawda, wtedy można by dojść do wniosku …
Pewnie te wybory musiały być, i to wszystkie 3, sfałszowane. To pewnie byłby główny wniosek z przeglądu tej sytuacji. Wtedy, nic dziwnego, że ci poprzedni władcy Polski, przeżyli i przeżywają nadal wielki, ogromny szok. Nie wiedzą co robić. Pogubili się zupełnie. Nawet nikt z nich i ich popleczników nie wpadł jeszcze na pomysł, właśnie ten, że te wybory musiały być sfałszowane, bo innego wytłumaczenia nie widać, nie ma.
Szok u tych ludzi jest ewidentny. Bo zachowują się, delikatnie mówiąc dziwnie. Chcieliby i to nawet dzisiaj, żeby naród polski przekazał im natychmiast wszelką władzę w Polsce, bo jeśli nie to oni oszaleją do końca.
Ale przecież my jeszcze nie ogłupieliśmy do końca. Przecież my już chyba dobrze wiemy, jacy to ludzie mieli władzę w Polsce przez poprzednie 8 lat.
A przez ten ostatni rok chyba poznaliśmy tych naszych byłych geniuszy-patriotów jeszcze lepiej. Geniusza Tuska, geniusza Komorowskiego, geniusza Kopacz, Schetynę, Sikorskiego itd. itd. A nawet geniusza Lewandowskiego, Grasia, Niesiołowskiego, Lisa, Giertycha, i znowu itd. itd.
Dzisiaj, nie tylko wiemy lepiej co oni wyprawiali w Polsce i z Polską przez swoje 8 lat ‘służby Polsce i Polakom’, ale mamy jeszcze za sobą rok cały, w którym odkryli i odkrywają nadal swój stosunek do Polski i Polaków. Dzisiaj widzimy w pełni ich kompetencje nie do służby państwu i narodowi polskiemu, ale do wyniszczania Polski i Polaków.
Ale oni tego, jakby nie widzieli, czy nie rozumieli i brną dalej mając chyba nas Polaków za durni.
Jeśli się przyjrzymy tym ludziom bliżej, ich miernocie i podłości wobec Polski i Polaków, to możemy jeszcze dojść do jednego wniosku, że oni sami nie są zdolni do niczego, nawet nie potrafią pomyśleć spokojnie, więc chyba ktoś za nich myśli a oni tylko bezmyślnie, jak za dawnych lat dają się sterować, jako usłużni idioci, wrogowie Polski i Polaków.
I to mnie boli najbardziej i to jest przyczyną mojego pisania teraz w nocy, że nasi wybrańcy mając do czynienia z jawnie antypolską działalnością tych naszych wrogów nie potrafią się z nimi rozprawić. Nie wiem może myślą, że są to tylko walki pomiędzy partiami o władzę w Polsce. Bo dla mnie jest to walka z Polską i Polakami.
Nie udało się im zniszczyć do reszty Polski i Polaków w okresie ich 8-letnich rządów.  Więc ich mocodawcy postawili przed nimi kolejne zadania, widząc, że naród polski powstaje z upadku, widząc, że nasi wybrańcy postawili przed sobą zupełnie inne zadania – odbudowy państwa i narodu polskiego – robią wszystko, aby im w tym przeszkodzić.
Przepraszam, nie jestem politykiem ani politykierem, nie jestem członkiem PiS-u, więc widzę te problemy i reaguję na nie, jako obywatel gnębionego przez zło, głębionego przez usłużnych idiotów, przez złoczyńców, zdrajców i złodziei państwa i narodu polskiego.
Nie możemy dalej tolerować tej antypolskiej działalności. Musimy walkę zła z dobrem w Ojczyźnie naszej przekształcić i to bardzo szybko i odważnie w walkę dobra ze złem.
Jest to zadanie nie tylko dla naszych wybrańców, ale dla każdego patrioty polskiego, wszystkich Polaków w kraju i poza krajem. Nasi władcy muszą się podjąć tego zadania i we współpracy z narodem i wzajemnym zaufaniu doprowadzić do zwycięstwa dobra nad złem w Ojczyźnie naszej. Pamiętając jednocześnie o tym, że żadna partia polityczna, żadna koalicja partyjna, żaden wódz tego nie dokona.

To może dokonać tylko naród wspierający legalnie wybraną władzę, o ile taka będzie wola Boża, o ile czynić to będziemy z Bożą pomocą, z Bożym błogosławieństwem.

No comments:

Post a comment