Monday, 2 January 2017

Od nas też wiele zależy

Króluj nam Chryste Nowonarodzony
– zawsze i wszędzie!
I abyśmy zdrowi byli
na ciele, na umyśle i na duszy!

Zaczynamy Rok 2017. Rok walki dobra ze złem. Walki o to, aby nie zmarnować szansy danej nam od Boga i zbudować na Bożych a nie tylko na ludzkich fundamentach zdrowej, mądrej i silnej Polski. Silnej nie tylko gospodarczo i militarnie, ale przede wszystkim także i duchowo.
            Żaden PiS, żadna koalicja partyjna tego nigdy sama nie zrobi. To jest przede wszystkim zadaniem dla nas Polek i Polaków zatroskanych prawdziwie o dobro narodu i państwa polskiego.
            To jest także wielkie patriotyczne zadanie dla Kościoła katolickiego w Polsce. Polacy muszą wrócić do Boga a Kościół katolicki musi im w tym dopomóc.
            Musimy rozejrzeć się wokoło nas i zachęcić do tej walki prawdziwie zatroskanych o dobro Polski i Polaków ekspertów, prawdziwych ekspertów przede wszystkim w dziedzinie troski o zdrowie, troski o edukację narodową i troski o patriotyczne, nie pluralistyczne, ale patriotyczne media.
            Głos i kompetencje takich ludzi, jak p. prof. Andrzej Nowak, p. dr Janusz Szewczak i p. Leszek Sosnowski i wielu im podobnych musi być wreszcie wykorzystany dla dobra Polski i Polaków.
            Zachęcić i wspierać ich wszelkimi sposobami, aby ich kompetencje były wreszcie wykorzystane przez sterujących naszym życiem dla dobra Polski i Polaków – to jest nasze zadanie.
Słupki dla PiS-u nie są najważniejsze.
Najważniejsze są słupki dla Polski i Polaków właśnie w tych dziedzinach – zdrowie – edukacja – media.  
            Walkę dobra ze złem w Ojczyźnie naszej musimy rozpocząć od tego, aby w tzw. naszych mediach było mniej zła a więcej dobra. Nam dzisiaj nie są potrzebne informacje o tym, co myśli p. Wałęsa, tow. Kwaśniewski, p. Niesiołowski, czy p. Olbrychski z p. Jandą, i im podobni mędrcy-patrioci.
Dość propagowania zła. Zacznijmy propagować i tworzyć dobro!

Pamiętajmy, że z Bożą pomocą,
prawdą, dobrem, pięknem,
mądrością i odwagą
można pokonać każde zło
i zbudować Wielkie Dobro –

Wspaniałą, Zdrową, Mądrą i Silną Polskę!

No comments:

Post a comment