Saturday, 14 January 2017

Uporządkujmy nasze polskie sprawy

„Skoro komuś jest zupełnie wszystko jedno,
Jaka tu będzie cywilizacja, jakie państwo, jaki język,
To nie powinien wtrącać się
Do naszej cywilizacji oraz do naszego języka –
I w ogóle nie powinien się na ten temat wypowiadać”

Jarosław Marek Rymkiewicz

Tak się znowu szczęśliwie złożyło, że tym razem wpadła mi w ręce książka p. Krzysztofa Masłonia p.t. „Żydzi, Sowieci i My”. Zostawmy na razie na boku Żydów, Sowietów i Niemców a skupmy naszą uwagę i wysiłki nad uregulowaniem naszych polskich spraw w naszym polskim domu.
Przez 8 ostatnich lat rządzili nami złoczyńcy, zdrajcy i złodzieje. Nawet, jeśli ktoś wtedy patrzył na nasze polskie sprawy tylko poprzez TVN, „GW” i im podobne media’, to przez ostatni rok, a szczególnie przez ostatni miesiąc mógł już chyba przekonać się, że tamte rządy, że ci ludzie prowadzili i prowadzą nadal działalność antypolską.
Właśnie m.in. o tych sprawach autor tej książki rozmawia z p. Jarosławem Markiem Rymkiewiczem. To powinna być lektura obowiązkowa dla tych, którzy rządzą dzisiaj i marzy im się rządzenie w Polsce w przyszłości. Jest to także lektura dla każdego z nas, jeśli w sercach i umysłach naszych jest, chociaż odrobina troski o losy Polski i Polaków.
Polecam szczególnie tekst p.t. „To jest twoja ojczyzna, innej mieć nie będziesz. Rozmowa z Jarosławem Markiem Rymkiewiczem”.

Tak się nieszczęśliwie składa, że aktualnie mamy w Polsce wiele partii politycznych. Ano cóż, taka jest dzisiaj moda. Ale, czy możemy godzić się na to, żeby obok partii propolskich działały również partie antypolskie, partie wrogie Polsce i Polakom?  I to jeszcze finansowane z naszych podatków.
Czy możemy tolerować i utrzymywać wrogów we własnym domu?
Prawem i obowiązkiem każdego Polaka powinna być budowa zdrowej, mądrej i silnej Polski, silnej nie tylko militarnie i gospodarczo, ale także silnej duchowo. Dla wrogów Polski i Polaków jest wiele miejsca poza Polską. Czy wolno nam Polakom tolerować w naszej Ojczyźnie niszczenie Polski przez samych Polaków? Czy to są jeszcze Polacy?
Wyżej ująłem termin media w cudzysłów. Nad tym też powinniśmy się poważnie zastanowić. Czy można nazywać mediami takie ośrodki, które szerzą zło, fałsz i brzydotę, które pewnie jeszcze z większą mocą niż partie polityczne szkodzą Polsce i Polakom? Szkodzą, to nawet za mało powiedziane, niszczą fundamenty naszego państwa i narodu, mącą, ogłupiają i poniżają państwo i naród polski.
Czy takim mediom nie należy zakazać tej wrogiej działalności? Dyskutować, rozmawiać nawet kłócić się można i w rodzinie. Ale czy można zezwolić na to, aby członkowie danej rodziny niszczyli tę rodzinę?
Mamy dość pracy z naprawianiem Polski, mamy dość pracy przy odbudowie, a właściwie, przy budowie nowej, lepszej, wymarzonej Polski.
Czy jeszcze mamy tolerować w kraju ludzi, którzy przeszkadzają nam Polakom w tej trudnej i odpowiedzialnej pracy?
Jeśli komuś się marzy budowanie Polski na wzór germański, czy unijny, to proszę, droga prosta, niech jedzie tam, jak dał im przykład p. Tusek i jego kolesie, i niech tam niszczy lub raduje się tamtym rajem na ziemi.

My chcemy budować Polskę, w której Polacy będą żyć po polsku, nie po germańsku i nie po unijnemu.

1 comment:

 1. Policzmy:,
  5% ateistów i niereligijnych
  2% religijnych inaczej,
  13% zdrajców i zaprzańców.
  W sumie 20% czyli 7.6 mln.
  Przepustowość Oświęcimia 1.2 mln.
  Duży problem! Może arcbiskup Hoser by pomógł

  ReplyDelete