Wednesday, 11 January 2017

Wina jest też i po naszej stronie

Czas ucieka, naród czeka,
Polska czeka,
na Wielkie Zmiany!

            Wrogowie Polski i Polaków z PO, PSL i tych innych partii ‘dzięki’ zakłóceniom w pracy Sejmu i Rządu też i Senatu też, odkryli się już całkowicie przed narodem. Mam przynajmniej taką nadzieję. Ich działalność ma charakter antypolski. Ich wina jest ewidentna.
            Ale to nie wszystko. W Polsce mamy nową, naszą władzę. Ta władza powinna się od samego początku orientować, czego można się po tej tzw. opozycji spodziewać. A nawet, jeśli się nie spodziewała aż tego, to dzisiaj chyba już powinna się orientować, z kim ma do czynienia.

            I zakładam, że się już orientuje. Ale od samego początku władania Polską ta nasza władza była i jest, delikatnie mówiąc, niemrawa. W rządzie jest wiele osób, które nie potrafią rządzić. Nie wiedzą jak to robić i często też nie wiedzą, co mają robić, co powinni robić. Albo robią nie to co należy.
            Dzisiaj rząd polski to musi być rząd bojowników, bojowników o uratowanie Polski od upadku i bojowników od odbudowy, od zbudowania nowej Polski, Polski naszych marzeń. Takich bojowników jest w tym rządzie dosłownie kilku. Odnoszę wrażenie, że ci pozostali czekają na to, co im każe robić p. prezes Jarosław Kaczyński. Sami nie mają wizji przyszłej Polski oraz talentów władców.
            Z tych niekompetentnych, niemrawych ludzi trzeba zrezygnować i to szybko. Polskę uratuje i zbuduje na nowo tylko armia bojowników, ludzi mądrych, odważnych, kompetentnych i mających wizję nowej Polski i rozliczne talenty od Boga.
            P. Kornel Morawiecki dzisiejszym wywiadzie w polityce.pl określa aktualną wojującą opozycję mianem gówniarzy a jednocześnie proponuje, aby im ustąpić, aby z nimi rozmawiać i traktować ich poważnie.
            Zgadzam się przede wszystkim z tym, aby traktować ich poważnie, ale w moim rozumieniu, pewnie istotnie różnym od pojmowania spraw przez p. Morawieckiego, poważnie tzn. rozprawić się z nimi tak, jak należy się rozprawiać z wojującym już wrogiem państwa i narodu polskiego. Są i byli oni tymi wrogami już od wielu lat.
Dlaczego tego nie robimy? Odpowiedź jest dla mnie prosta – bo nasze władze są do tego zupełnie nie przygotowane. I to uważam za ich największą winę. Chwalić się z projektu 500+, chwalić się z przeprowadzeniu szczytu NATO, itp. potrafią.
            Ale przygotować się do walki z wrogami Polski i Polaków nie potrafili i nie potrafią.
            Zapraszam do lektury książki wydanej przez wyd. Biały Orzeł p.t. „Repolonizacja Polski”.
            Jest to lektura obowiązkową dla tych, którym się marzy rządzić w Polsce i dla tych, którzy są zatroskani o losy Polski i Polaków.
            Na marginesie dodam, że brakuje mi w tej książce jeszcze analizy co najmniej dwóch dziedzin ważnych dla Polski i Polaków a mianowicie systemu zdrowia i systemu edukacji narodowej. System zdrowia to nie są tylko rozważania o lekarstwach i szpitalach a edukacja narodowa, to nie są tylko zmiany strukturalne. Zdrowie, to troska o zdrowie a nie troska o choroby i lekarstwa. A edukacja, to nie tylko nauczanie, ale i wychowanie. To troska o nowych ludzi plemię.

.

No comments:

Post a comment