Thursday, 9 March 2017

P. Rebecca Kiessling - pierwszy raz w Polsce

zdjecie
Szanowny Panie,
na początku lutego pisałam do Pana o amerykańskiej prawnik, prezes organizacji „Save the 1” – Rebecce Kiessling, która już w przyszłym tygodniu przyjeżdża do Polski, aby opowiedzieć o swoich doświadczeniach w walce o obronę życia. Jej przesłanie jest wyjątkowe, ponieważ sama przyszła na świat jako dziecko poczęte w wyniku gwałtu. Rebecca zawsze podkreśla, że urodziła się tylko dlatego, ponieważ ówczesne amerykańskie prawo całkowicie zakazywało aborcji. Gdyby nie to, jej matka prawdopodobnie podjęłaby najgorszą z możliwych decyzji, skazując na śmierć własne dziecko.
Dzięki ofiarnemu wsparciu naszych Darczyńców, udało nam się zaprosić Rebeccę do Polskii zorganizować cykl wykładów w Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i Toruniu. Z całego serca dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy! Na spotkaniach z Polakami Rebecca opowie o swoim zaangażowaniu w działalność pro-life oraz doświadczeniach zawodowych, jako adwokata broniącego życia wszystkich dzieci, również tych najmłodszych i najbardziej bezbronnych. Z tej okazji chciałabym zaprosić do poznania szczegółów i wzięcia udziału w spotkaniach. Program wizyty Rebecci Kiessling można znaleźć na naszej stronie:www.ordoiuris.pl/zapraszamy-na-spotkania-z-rebecca-kiessling
W związku z tym przyjazdem zaplanowaliśmy liczne konferencje prasowe i spotkania, w których udział zapowiedzieli także parlamentarzyści. To bardzo kosztowne przedsięwzięcie, związane z koniecznością wynajęcia odpowiednich sal, sprzętu nagłaśniającego, opłacenia noclegów i przejazdów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc naszych Darczyńców, którzy finansowo wsparli ten projekt. Pomogło nam 619 osób, którym serdecznie dziękujemy! To wielki gest, którego nie da się przecenić.
Jestem głęboko przekonana, że spotkania z Rebeccą Kiessling przekonają wielu Polaków, jak wielką niegodziwością jest odmawianie dzieciom prawa do życia. Amerykańska prawnik, prezes „Save the 1”, wspaniała kobieta, żona i matka, jest na to żywym dowodem.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie zapraszam Pana do wzięcia udziału w spotkaniach.
Z wyrazami szacunku,
podpis
 
P.S.Serdecznie zachęcam Pana do śledzenia relacji z wizyty Rebecci Kiessling. O szczegółach będziemy informować na naszej stronie www.ordoiuris.pl


Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris jest fundacją i prowadzi działalność tylko dzięki hojności swoich Darczyńców. Wsparcie na cele statutowe można przekazać na konto:
Numer konta: 32 1160 2202 0000 0002 4778 1296
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa
Rachunek bankowy dla darowizn w USD: PL 92 1160 2202 0000 0002 5104 0774
Rachunek bankowy dla darowizn w EUR: PL 86 1160 2202 0000 0002 5104 0591
Bank Millennium S.A, BIC: BIGBPLPW

tpay paypal

Facebook Twitter
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa
(22) 404 38 50
www.ordoiuris.pl

No comments:

Post a comment