Wednesday, 15 March 2017

Specjalny list p. Rebecci Kiessling do Przyjaciół Ordo Iuris

Instytut na rzecz kultury prawnej

Szanowny Panie,

zdjecie
w poniedziałek po raz pierwszy przyjechałam do Polski. Jestem niezmiernie wdzięczna Instytutowi Ordo Iuris za to, że umożliwił mi spotkanie się ze studentami, dziennikarzami, parlamentarzystami, którym mogę opowiedzieć o moich doświadczeniach oraz zachęcić do wytrwałej walki o ochronę dzieci i matek przed złem aborcji.
To niezwykle ważne, by ludzie mieli szansę poznać prawdę na temat rzeczywistych intencji zwolenników aborcji. Nie mam wątpliwości, że dla kobiety wybór ten jest zawsze aktem desperacji i dowodem na to, że my jako społeczeństwo zawiedliśmy.
Doskonale zdaję sobie sprawę, że wiele osób i organizacji chciałoby, żebym zamilkła i przestała mówić o tym, co niepokoi ich sumienia i utrudnia czerpanie zysków z krzywdy niewinnych ludzi. Ale sposób w jaki reagują polskie uniwersytety jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Nie sądziłam, że publiczne uczelnie, która powinny być miejscem swobodnej debaty i wymiany argumentów, mogą w ostatniej chwili odwołać moje wykłady... W Stanach Zjednoczonych byłoby to nie do pomyślenia!
Decyzje te postawiły w bardzo trudnej sytuacji również Instytut Ordo Iuris. Wszystko było już zorganizowane i trzeba było wielu środków, by w ostatniej chwili zmienić przygotowany wcześniej program. To niewiarygodne, jak duże wpływy mają radykalne, lewicowe środowiska i aborcyjni aktywiści!
Jestem pewna, że tylko zdecydowana reakcja prawna może powstrzymać zuchwałość radykalnych środowisk, które niestety bardzo skutecznie atakują osoby i organizacje społeczne występujące w obronie prawa do życia dzieci nienarodzonych.
Mam nadzieję, że Ordo Iuris wygra tę batalię! To wspaniali ludzie, których bardzo szanuję i mocno w nich wierzę!
Z pozdrowieniami,
Rebecca Kiessling
Prezes „Save the 1”
P.S.W gruncie rzeczy chciałabym podziękować wszystkim moim przeciwnikom, bo dzięki nim moja wizyta nabrała takiego rozgłosu, o jakim nawet nie marzyłam. Na spotkanie w Lublinie przyszło kilkaset osób, które przywitały mnie gorącymi brawami. Bardzo się cieszę, że mogę dotrzeć do tak wielu Polaków!Szanowny Panie,
nie mam wątpliwości, że musimy na drodze sądowej walczyć o prawo do mówienia prawdy na temat naturalnego porządku społecznego. Jesteśmy zdeterminowani, by wystąpić w obronie Rebecci Kiessling, studentów z goszczących ją kół naukowych i naszego Instytutu. Przed nami tygodnie żmudnej pracy i przygotowań do podjęcia działań procesowych. Z praktyki adwokackiej dobrze wiem, że postępowania w tego typu sprawach toczą się niekiedy nawet przez kilka lat i wymagają ogromnego zaangażowania całego zespołu Centrum Interwencji Procesowej Ordo IurisI wiem, że bez wsparcia naszych Darczyńców, nie będzie to możliwe.
Dlatego bardzo proszę Pana o przekazanie 30 zł, 50 zł, 100 zł lub dowolnej innej kwoty jaką uzna Pan za stosowną, na dobre przygotowanie działań procesowych i pociągniecie do prawnej odpowiedzialności tych wszystkich, którzy bezkarnie obrażają ludzi sumienia.

Numer konta: 32 1160 2202 0000 0002 4778 1296
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa
Rachunek bankowy dla darowizn w USD: PL 92 1160 2202 0000 0002 5104 0774
Rachunek bankowy dla darowizn w EUR: PL 86 1160 2202 0000 0002 5104 0591
Bank Millennium S.A, BIC: BIGBPLPW

tpay paypal

Nie możemy pozwolić na to, by w przestrzeni publicznej nie było miejsca na wolne wyrażanie poglądów, a polskie uniwersytety nakładały cenzurę na instytucje występujące w obronie naturalnego porządku społecznego i konstytucyjnie poświadczonych wartości!
Tylko razem możemy zatrzymać to bezprawie!
Z wyrazami szacunku,
podpis

P.S.Jestem przekonany, że zdecydowana reakcja potrafi jednoczyć ludzi, którym bliska jest wartość prawdy i wolności na uniwersytetach.

Facebook Twitter
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris
ul. Górnośląska 20 lok. 6, 00-484 Warszawa
(22) 404 38 50
www.ordoiuris.pl

No comments:

Post a Comment