Friday, 21 April 2017

Dobiega końca Nowenna do Bożego Miłosierdzia

Jest to Czas Wielkich Łask dla każdego, nawet dla największych grzeszników.

Módlmy się, aby św. Jan Paweł II został Patronem Europy.

Módlmy się za naszych wybrańców i władców, za Kościół katolicki w Polsce, aby wraz z narodem odbudowywali naszą Ojczyznę i naród polski na Bożych a nie tylko na ludzkich fundamentach.

Módlmy się o rychłą beatyfikację i kanonizację Sł. B. ks. Stefana kardynała Wyszyńskiego.
Módlmy się również, aby Ks. Stefan kardynał Wyszyński został Patronem polityków polskich, wybrańców i władców naszej ukochanej Ojczyzny.

MODLITWA O BEATYFIKACJĘ
Sł. B. Ks. STEFANA KARDYNAŁA WYSZYŃSKIEGO
PRYMASA TYSIĄCLECIA
(3 sierpnia 1901 – 28 maja 1981)

            Boże w Trójcy Świętej Jedyny, Ty w swojej niewypowiedzianej dobroci powołujesz ciągle nowych apostołów, aby przybliżali światu Twoją Miłość.
            Bądź uwielbiony za to, że dałeś nam opatrznościowego Pasterza Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.
            Boże, źródło wszelkiej świętości, spraw, prosimy Cię, aby Kościół zaliczył go do grona swoich świętych.
            Wejrzyj na jego heroiczną wiarę, całkowite oddanie się Tobie, na jego męstwo wobec przeciwności i prześladowań, które znosił dla imienia Twego.
            Pomnij, jak bardzo umiłował Kościół Twojego Syna, jak wiernie kochał Ojczyznę i każdego człowieka, broniąc jego godności i praw, przebaczając wrogom, zło dobrem zwyciężając.
Otocz chwałą wiernego Sługę Twojego Stefana Kardynała, który wszystko postawił na Maryję i Jej zawierzył bez granic, u Niej szukając pomocy w obronie wiary Chrystusowej i wolności Narodu. Ojcze nieskończenie dobry, uczyń go orędownikiem naszych spraw przed Tobą.
Amen.

Pokornie Cię błagam, Boże, udziel mi za wstawiennictwem Stefana Kardynała Wyszyńskiego tej łaski, o którą Cię teraz szczególnie proszę ...
Amen.

P.S.
Módlmy się także za wrogów Polski i Polaków, rodzimych i obcych, aby odnaleźli Drogę do Miłosiernego Boga i usunęli ze swoich serc i umysłów wszelkie zło.


1 comment:

  1. Może prezes Kaczyński by załatwił. Wezwać Boga na Nowogrodzką.

    ReplyDelete