Wednesday, 17 May 2017

Światowy Kongres Rodziny w Budapeszcie i... Katolicka rewolucja w biznesie

Szanowni Państwo,
pragnę zaprosić Państwa do udziału w dwóch ważnych i wartościowych wydarzeniach, których CitizenGO jest partnerem.
1. Światowy Kongres Rodziny (World Congress of Family) odbędzie się w dniach 26-27 maja br. w Budapeszcie. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nawet kilka tysięcy osób z całego świata spotyka się, aby wspólnie bronić małżeństwa i rodziny. Co roku kongres odbywa się w innym kraju. W 2007 r. odbył się w Warszawie.
Będę mieć zaszczyt wraz ze współpracownikami, Ignacio Arsuagą - prezesem, Caroline Craddock (USA) oraz Edit Frivaldszky i Eszter Zaymus (Węgry) wystąpić w dyskusji panelowej podczas kongresu. Niżej zdjęcie z zeszłorocznego kongresu (po lewej nasz CEO, Álvaro Zulueta), który odbywał się w Gruzji.
Aby wziąć udział w Kongresie oraz wydarzeniach mu towarzyszących, należy zarejestrować się tutaj: https://www.budapestfamilysummit.com/en/. W niedzielę, 28 maja, o godz. 17.00 na Placu Bohaterów zaplanowano pro-rodzinny flashmob. Jeśli mogą Państwo być w tym czasie w Budapeszcie, prosimy o kontakt z nami i zapraszamy!
2. CitizenGO ma zaszczyt być partnerem wydarzenia "Katolicka Rewolucja w Biznesie", organizowanego przez Fundację Wiara w Biznesie we współpracy z Polską Akademią Biznesu. Jest to cykl bezpłatnych konferencji, które odbywają się w maju i czerwcu w 13 miastach w Polsce. Konferencje skierowane są do biznesmenów, przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich firm – osób, które chcą w prowadzeniu swojego biznesu kierować się wyznawanymi przez siebie wartościami oraz zamierzają pokazać katolickie oblicze polskiego biznesu. O wartościach w biznesie i wielu innych rewolucyjnych tematach opowiedzą przedsiębiorcy, dyrektorzy banków, prawnicy, przedstawiciele duchowieństwa oraz władz samorządowych i lokalnych. Zapisy poprzez stronę: www.konferencje.wiarawbiznesie.pl. Zapraszamy!
---
Pozdrawiam Państwa serdecznie,Magdalena Korzekwa-Kaliszuk z Zespołem CitizenGO

No comments:

Post a comment